To strefa dla wszystkich tych, którzy preferują podstawowe, wolne ćwiczenia i większe obciążenia. Klubowicze znajdą tu podstawowe urządzenia i maszyny do ćwiczeń wszystkich partii mięśniowych tj. bramę, ławki z regulowanym skosem, ławkę płaska, ławkę skośną do brzucha, ławeczkę rzymską, ławkę skośną z regulowanym skosem, sztangi olimpijskie, sztangi łamane, sztangi proste, modlitewnik, maszynę do ćwiczeń mięśni łydek, suwnicę na nogi, maszynę Buterflly do rozpiętek, maszyny do ćwiczeń nóg, drążek do podciągania, poręcze do pompek, talerze olimpijskie oraz hantle w przedziale od 0,5 do 43 kg. Posiadamy także małą strefę cardio z bieżnią i rowerkami oraz strefę treningu funkcjonalnego z taśmami typu TRX, BOSU i gumami.

W ramach wykupionego karnetu dla osób, które rozpoczynają swoją przygodę z siłownią oferujemy pomoc instruktora oraz rozpisanie planu treningowego.

Zapraszamy !!!

CO ZNAJDZIESZ W STREFIE
Na początku ciężko się przemóc do treningów... Później nie sposób przestać.
Aby osiągnąć sukces, pierwsze co musisz zrobić to zakochać się w ciężkiej pracy.
Każdy krok postawiony po tym, gdy chciałeś się poddać czyni cię silniejszym.
FREE PASS

** W ramach wykupionego karnetu dla osób, które rozpoczynają swoją przygodę z siłownią, oferujemy pomoc instruktora oraz rozpisanie planu trningowego.